KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884604

nr 788 4604

Akvarell

Okänd konstnär, Onni Från Åbo, Signerad, (ej gammal), bladets mått: 44x60

Kondition: oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 17:48:33